Willa

Mieszkania Warszawa - Stylowa i gustowna Willa


Stylowa i gustowna Willa

Budynek mieszkalny zlokalizowany przy ulicy Warzelniczej 12 A został zaprojektowany w taki sposób, aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kameralne osiedle zamknięte zapewnia przytulną i zaciszną przestrzeń idealną do wypoczynku.


Kubatura budynku czyni inwestycję bardziej intymną i spokojną.  Bryła nawiązuje do architektury pobliskiej zabudowy. Design obiektu jest jednocześnie elegancki, jak i nowoczesny. 

Dwupiętrowy budynek w stonowanej kolorystyce, upiększony drewno podobnymi elementami na elewacji, czyni inwestycję niezwykle stylową.  

Niewątpliwym atutem miejsca jest zielona przestrzeń otaczająca budynek.


mieszkania Warszawa Białołęka

wnętrze Willi


Do budowy obiektu wykorzystano wysokiej jakości materiały budowlane. W budynku zainstalowano windę cichobieżną z odzyskiem energii elektrycznej wykonaną ze stali nierdzewnej wyposażonej w lustro. Klatki schodowe oraz korytarze posiadają eleganckie wykończenie. W częściach wspólnych znajduje się  energooszczędne oświetlenie LED wraz z czujnikami ruchu.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, inwestycja zostanie wyposażona w zewnętrzne oświetlenie LED, kamery zewnętrzne oraz kontrolę dostępu.  Na terenie obiektu zlokalizowane będą nasadzenia niskie, które podkreślą walory budynku i uprzyjemnią chwile spędzone na zewnątrz.

Willa przy Hemara Warszawa

Wizualizacje części wspólnych